ÖVRIGT / Diverse / Skrivbordsset 9344365
*
nr 934 4365
Skrivbordsset
5 delar, Marmor
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 12 januari 2015
kl 18:42:14
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
5/1 17:50:33
1
400 kr
8/1 23:04:32
2
200 kr
8/1 23:04:32
1
250 kr (Budbetjänt)
8/1 23:06:08
2
300 kr
8/1 23:06:08
1
350 kr (Budbetjänt)
11/1 14:40:04
2
400 kr
11/1 14:40:04
1
400 kr (Budbetjänt)
11/1 14:41:07
2
450 kr
12/1 18:37:14
3
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
12 jan
e-auktion
Årets första auktion innehåller en liten specialavdelning med 24 verk av Stockholmsfödda konstnären Stefan Tunedal. Tunedal är född 1959.
Läs mer om e-auktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: marmor skrivbordsset
-
4016 Bläckställ
Metall, 1900-talets början, + brevkni. Längd: 32-2..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 20:10
-
4031 Skål på fot
omkring 1900, Sèvres, Porslin, mässing. Diameter: ..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 19:08
-
2007 Tusch
Lenke Rothman (1929-2008), Sverige. Landskap med t..//
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 20:31
-
2006 Tusch
Lenke Rothman (1929-2008), Sverige. Landskap. Sign..//
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 20:09
-
3385 Vril
1900-tal, björk. Signerad EP, etikettmärkt Anitra...//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 19:28
*
Skrivbordsset
Läs om budbetjänten
Läs mer om e-auktion
nr 934 4365
Skrivbordsset
5 delar, Marmor
Utrop: | 500 kr |
---|---|
Såld: | 500 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 12 januari 2015 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
5/1 17:50:33 | 1 | 400 kr |
8/1 23:04:32 | 2 | 200 kr |
8/1 23:04:32 | 1 | 250 kr (Budbetjänt) |
8/1 23:06:08 | 2 | 300 kr |
8/1 23:06:08 | 1 | 350 kr (Budbetjänt) |
11/1 14:40:04 | 2 | 400 kr |
11/1 14:40:04 | 1 | 400 kr (Budbetjänt) |
11/1 14:41:07 | 2 | 450 kr |
12/1 18:37:14 | 3 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
12 jan
e-auktion
Ã…rets första auktion innehÃ¥ller en liten specialavdelning med 24 verk av Stockholmsfödda konstnären Stefan Tunedal. Tunedal är född 1959.Läs mer om e-auktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: marmor skrivbordsset
-
4016 Bläckställ
Metall, 1900-talets början, + brevkni. Längd: 32-2..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 20:10 -
4031 Skål på fot
omkring 1900, Sèvres, Porslin, mässing. Diameter: ..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 19:08 -
2007 Tusch
Lenke Rothman (1929-2008), Sverige. Landskap med t..//
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 20:31
-
2006 Tusch
Lenke Rothman (1929-2008), Sverige. Landskap. Sign..//
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 20:09 -
3385 Vril
1900-tal, björk. Signerad EP, etikettmärkt Anitra...//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 19:28